Uroda

EXPERTO Professional VOLUME - wspaniała objętość włosów w trakcie upałów

EXPERTO Professional VOLUME - wspaniała objętość włosów w trakcie upałów

Upały są zmorą wielu z nas. Jeśli dodatkowo jesteśmy posiadaczkami cienkich włosów, którym z trudem nadajemy objętość w gorące dni problem z ich układaniem znacząco przybiera na sile. A przecież chcemy wyglądać wspaniale każdego dnia niezależnie od pogody. Jak nadać włosom wspaniałą objętość nawet w wysokich temperaturach? Odpowiedź stanowią produkty z linii Experto Professional VOLUME przeznaczonej do profesjonalnej pielęgnacji włosów cienkich i pozbawionych objętości. Ich specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości dzięki zastosowaniu kompleksu KERATRIXTM, NUTRILAN® oraz keratyny. Co niezwykle istotne w trakcie wakacji chroni ona także nasze kosmyki przed działaniem słońca, dzięki zawartemu w niej filtrowi UV.

Ich specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości dzięki zastosowaniu kompleksu KERATRIXTM, NUTRILAN® oraz keratyny. Co niezwykle istotne w trakcie wakacji chroni ona także nasze kosmyki przed działaniem słońca, dzięki zawartemu w niej filtrowi UV.
Lejący się z nieba upał nie sprzyja naszym włosom w trakcie wakacyjnych miesięcy. Pod jego wpływem nasze pasma tracą objętość i ciężko odbić je od nasady przez co stają się płaskie
i nieatrakcyjne. Dodatkowo w wysokich temperaturach szybciej się one przetłuszczają przez co stają się „oklapnięte”. Problem ten w szczególności odczuwają posiadaczki włosów cienkich, a często potęgują go także kapelusze noszone by chronić się przed słońcem. Używając profesjonalnych kosmetyków nadających objętości stworzonych z myślą o potrzebach włosów cienkich – EXPERTO Professional VOLUME, zapewnimy sobie wspaniałą objętość włosów każdego dnia.
Innowacyjne, specjalistycznie dobrane formuły zawarte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Zawierają one m.in.:
Add-Volume COMPLEX – zwiększa objętość i puszystość włosów.
KERARICETM – zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów, wzmacnia je na całej długości. Naprawia uszkodzenia, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
PROTEINY PSZENICY – wzmacniają włosy nadając im jednocześnie objętości.
KERATYNA – wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze oraz zwiększa ich elastyczność.
PANTHENOL – działa łagodząco na skórę głowy jednocześnie nadając włosom połysk i miękkość.
Produkty z linii EXPERTO Professional VOLUME nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników.
W skład linii EXPERTO Professional VOLUME wchodzą:
Szampon EXPERTO Professional VOLUME – Ten szampon niczym osobisty fryzjer troskliwie zadba o cienkie i delikatne włosy. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym takim jak: proteiny pszenicy, Prowitamina B5, KeratixTM oraz Nutrilan® Keratin ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni także włosy przed działaniem słońca dzięki zawartemu w nim filtrowi UV. Cena: 24,99 zł/ 400 ml
Odżywka EXPERTO Professional VOLUME – odżywka w doskonały sposób uzupełnia działanie szamponu z linii Volume. Zawarte w niej składniki aktywne wzmacniają strukturę włosów, unoszą je od nasady. Nadaje poczucie lekkości i świeżości. Cena: 24,99 zł/ 250 ml
Spray EXPERTO Professional VOLUME – ostatnim elementem pielęgnacyjnego zestawu Volume jest spray, który ułatwia nadanie włosom objętości. Cena: 24,99 zł/ 100 ml

Lejący się z nieba upał nie sprzyja naszym włosom w trakcie wakacyjnych miesięcy. Pod jego wpływem nasze pasma tracą objętość i ciężko odbić je od nasady przez co stają się płaskie i nieatrakcyjne. Dodatkowo w wysokich temperaturach szybciej się one przetłuszczają przez co stają się „oklapnięte”.

Problem ten w szczególności odczuwają posiadaczki włosów cienkich, a często potęgują go także kapelusze noszone by chronić się przed słońcem.

Używając profesjonalnych kosmetyków nadających objętości stworzonych z myślą o potrzebach włosów cienkich – EXPERTO Professional VOLUME, zapewnimy sobie wspaniałą objętość włosów każdego dnia.

Innowacyjne, specjalistycznie dobrane formuły zawarte w produktach z linii EXPERTO Professional VOLUME to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Zawierają one m.in.:

  • Add-Volume COMPLEX – zwiększa objętość i puszystość włosów.
  • KERARICETM – zwiększa wytrzymałość i elastyczność włosów, wzmacnia je na całej długości. Naprawia uszkodzenia, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • PROTEINY PSZENICY – wzmacniają włosy nadając im jednocześnie objętości.
  • KERATYNA – wzmacnia włosy, uzupełnia ubytki w ich strukturze oraz zwiększa ich elastyczność.
  • PANTHENOL – działa łagodząco na skórę głowy jednocześnie nadając włosom połysk i miękkość.

Produkty z linii EXPERTO Professional VOLUME nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników.

W skład linii EXPERTO Professional VOLUME wchodzą:

Szampon EXPERTO Professional VOLUME

Ten szampon niczym osobisty fryzjer troskliwie zadba o cienkie i delikatne włosy. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym takim jak: proteiny pszenicy, Prowitamina B5, KeratixTM oraz Nutrilan® Keratin ta specjalistyczna formuła unosi włosy od nasady dając poczucie lekkości i świeżości. Chroni także włosy przed działaniem słońca dzięki zawartemu w nim filtrowi UV.
Cena: 24,99 zł/ 400 ml

Odżywka EXPERTO Professional VOLUME

Odżywka w doskonały sposób uzupełnia działanie szamponu z linii Volume. Zawarte w niej składniki aktywne wzmacniają strukturę włosów, unoszą je od nasady. Nadaje poczucie lekkości i świeżości.
Cena: 24,99 zł/ 250 ml

Spray EXPERTO Professional VOLUME – ostatnim elementem pielęgnacyjnego zestawu Volume jest spray, który ułatwia nadanie włosom objętości.
Cena: 24,99 zł/ 100 ml