Uroda

Undecylenowy płyn do mycia i kąpieli stóp

Undecylenowy płyn do mycia i kąpieli stóp

Undecylenamide DEA, gliceryna, witaminy A,E,F, ekstrakt z szałwii, D-pantenol oraz Deodoralny Bloker Zapachu – taki skład to gwarancja skutecznej pielęgnacji i ochrony stóp. Nowość marki Nivelazione myje i odświeża stopy oraz niweluje nieprzyjemny zapach, zapewniając długotrwałe uczcie komfortu. To idealne rozwiązanie w codziennej higienie stóp, zwłaszcza u osób aktywnie uprawiających sport.

Najnowszy produkt Nivelazione to nowatorskie podejście do codziennej pielęgnacji i ochrony stóp. Doskonale myje i odświeża stopy, i dodatkowo przeciwdziała suchości i szorstkości naskórka, przywracając naszym stopom zadbany wygląd. Jednocześnie produkt wspomaga profilaktykę antybakteryjną i przeciwgrzybiczą. Płyn stworzony został do codziennego mycia i pielęgnacji skóry stóp jak również dla osób poszukujących produktu, który skutecznie oczyści, odświeży i zniweluje nieprzyjemny zapach oraz poprawi komfort i higienę.
W szczególności dedykowany jest osobom, które aktywnie uprawiają sport, korzystają z publicznych basenów i sauny. Doskonale sprawdzi się także u osób, które mają skłonność do nawracających infekcji bakteryjnych i grzybiczych oraz u tych, których skóra stóp jest nadmiernie potliwa, jak również sucha i szorstka, skłonna do rogowacenia i pękania. Skuteczność jego działania potwierdzają badania, zgodnie z którymi 100%* badanych uznało, że odświeża, zmiękcza i nawilża skórę, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu już po pierwszej aplikacji. Z kolei 88%* badanych, potwierdza, że przy regularnym stosowaniu, zapewnia utrzymanie właściwej higieny stóp i wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą.
Sugerowana cena:  13 zł

Najnowszy produkt Nivelazione to nowatorskie podejście do codziennej pielęgnacji i ochrony stóp. Doskonale myje i odświeża stopy, i dodatkowo przeciwdziała suchości i szorstkości naskórka, przywracając naszym stopom zadbany wygląd. Jednocześnie produkt wspomaga profilaktykę antybakteryjną i przeciwgrzybiczą.

Płyn stworzony został do codziennego mycia i pielęgnacji skóry stóp jak również dla osób poszukujących produktu, który skutecznie oczyści, odświeży i zniweluje nieprzyjemny zapach oraz poprawi komfort i higienę. W szczególności dedykowany jest osobom, które aktywnie uprawiają sport, korzystają z publicznych basenów i sauny.

Doskonale sprawdzi się także u osób, które mają skłonność do nawracających infekcji bakteryjnych i grzybiczych oraz u tych, których skóra stóp jest nadmiernie potliwa, jak również sucha i szorstka, skłonna do rogowacenia i pękania.

Skuteczność jego działania potwierdzają badania, zgodnie z którymi 100%* badanych uznało, że odświeża, zmiękcza i nawilża skórę, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu już po pierwszej aplikacji.

Z kolei 88%* badanych, potwierdza, że przy regularnym stosowaniu, zapewnia utrzymanie właściwej higieny stóp i wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą.
Sugerowana cena:  13 zł