Glamki TV

POKAZ ROBERTA KUPISZA 2013. Gwiazdy o kolekcji Iron zima 2014/2015

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza - Iron 2014/15
fot: WBF

Anja Rubik, Joanna Krupa, Maja Sablewska. Kto z gwiazd pojawił się na pokazie Roberta Kupisza i jak oceniają jego najnowszą zimową kolekcję Iron by Robert Kupisz? Prezentujemy kulisy pokazu Kupisza!

Sezon warszawskich pokazów trwa. Za nami pokaz zimowej kolekcji Roberta Kupisza na jesień i zimę 2014/15 roku. Na prezentacji linii nie mogło zabraknąć celebrytek najróżniejszej maści - od serialowych aktorzyn aż po światowej sławy gwiazdy.

Szymon Majewski, Monika Olejnik, Joanna Horodyńska czy Maja Sablewska. Pojawiła się także nowo upieczona celebrytka Monika Pietrasińska z Miłości na Bogato. Tym razem nie świeciła nagością i nie zapomniała o żadnej części garderoby... W pierwszych rzędach zauważyliśmy też siostry znanych celebrytek. Natalii Siwiec i Joannie Krupie towarzyszyły na evencie ich rodzone siostry. Czyżby te też miały aspirację do sławy? Wisienką na torcie wśród wielu vipów była Anja Rubik, od stóp do głów ubrana w projekty z poprzednich kolekcji Roberta Kupisza.

Jak gwiazdy oceniają kolekcję? Co miały na sobie celebrytki? Sprawdźcie nasze video zza kulis pokazu Iron by Robert Kupisz.