Moda

Jak ubrać się do pracy latem? Stylizacje biurowe na upały

Jak osiągnąć satysfakcję z pracy?
fot: sxc.hu

Gdy żar leje się z nieba masz ochotę wskoczyć w krótką sukienkę i japonki. Gorzej, gdy na co dzień pracujesz w biurze i obowiązuje cię konkretny dress code. Jak ubrać się do pracy, by się nie spocić i wyglądać adekwatnie do sytuacji?  Zobacz propozycje kilku letnich stylizacji.

Jak wyglądać atrakcyjnie, kiedy temperatury rosną a biurowy dress code wymaga więcej niż japonek i szortów? Podpowiadamy, jak przetrwać upały w pracy. Skórzane obuwie to podstawa, szczególnie kiedy nie możesz pozwolić sobie na lekkie sandały czy szpilki z odkrytymi palcami. Len i jedwab to twoi sprzymierzeńcy. Lniane marynarki i spodnie oraz jedwabne bluzki i sukienki to rozwiązania na lato, jeśli musisz zachować pewien stopień elegancji.

Jeśli w pracy dopuszczalna jest bluzka odkrywająca ramiona czy eleganckie, ale krótkie spodenki - zachowaj umiar z kolorem. Zaprzyjaźnij się z bielą, granatem i beżem. Nie warto zwracać na siebie uwagi, jeśli możesz ukryć kilka centymetrów mniej z długości spódnicy czy wielkości dekoltu.

1

 

2

 

3

 

4

tekst: materiały prasowe Label Media